Wynajem samochodów Kopenhaga Lotnisko - porównaj ceny wynajmu aut w Danii

Wynajem samochodów Kopenhaga Lotnisko - porównaj ceny wynajmu aut w Danii

Skorzystaj z wyszukiwarki ofert udostępnionej poniżej, aby porównać ofertę wypożyczalni samochodów na Lotnisku Kopenhaga.

Port lotniczy Kopenhaga-Kastrup (CPH) jest największym lotniskiem w Danii. Usytuowany jest on około 9 km na południe od centrum miasta pozwalając na szybki dostanie się nie tylko do duńskiej stolicy, ale również do pobliskiego Malmö, w Szwecji (do Malmö z Kopenhagi wiedzie most Øresund/Øresundbron). Loty z Polski do Kopenhagi dostępne są w ofercie linii lotniczych LOT, Scandinavian Airlines, Norwegia, a od marca 2015, również u przewoźnika Ryanair.

Wypożyczalnie samochodów Lotnisko Kopenhaga
Lotnisko w Kopenhadze obsługiwane jest przez szereg powszechnie znanych wypożyczalni samochodów w tym: Europcar, Hertz Denmark, Sixt, Avis Rent A Car  Dania i Alamo. Jako, że usługi rent-a-car w Danii nie należą do najtańszych, warto jest porównać kompleksowo oferty z wielu wypożyczalni i w ten sposób, znaleźć najkorzystniejsze ceny wynajmu aut w szerokiej gamie klas wynajmu dostępnych na Lotnisku Kopenhaga-Kastrup. Najtańsze samochody do wynajęcia w Kopenhadze dostępne są zazwyczaj już od około 500 złotych za tydzień.