Wynajem samochodów Chania, Lotnisko - porównaj oferty rent-a-car Chania, Kreta

Wynajem samochodów Chania, Lotnisko - porównaj oferty rent-a-car Chania, Kreta

Skorzystaj z wyszukiwarki ofert Cartrawler Grecja, aby wynająć tanio samochód w Chanii, na Krecie. Port Lotniczy Chania to jedno z dwóch międzynarodowych lotnisk na greckiej wyspie Kreta. Usytuowane w Zatoce Souda, w północno-zachodniej części wyspy, Lotnisko Chania obsługuje lotniczy ruch pasażerski skierowany do miasta Chania oraz do okolicznych ośrodków wypoczynkowych. Loty bezpośrednie z Polski do Chanii oferują linie Aegean Airlines i Ryanair, jak również przewoźnicy czarterowi, w tym Enter Air, Ryanair Sun i Smartwings.

Wypożyczalnie samochodów Chania, Lotnisko
Dla wielu turystów na Krecie wynajem samochodu jest często najwygodniejszym sposobem zwiedzania największej z greckich wysp. Wiodące międzynarodowe wypożyczalnie samochodów, a także mniejsze, lokalne firmy rent a car oferują usługi na Lotnisku Chania, w tym: Avis Rent a Car, Europcar Kreta, Sixt, Alamo, Budget Car Hire, Auto Holidays, Firefly, Autocandia, Abbycar, Carwiz, Drive S.A., Olympic Car Rentals i Auto Union Kreta.

Wyszukiwarka ofert Cartrawler Grecja, widoczna poniżej, pozwala porównać ceny wynajmu aut w wielu wypożyczalniach oferujących wynajem samochodów na Lotnisku Chania. Aby skorzystać z jak najniższych cen usług rent-a-car Kreta, samochód do wynajęcia w sezonie letnim warto rezerwować jest z dużym wyprzedzeniem. Wynajem samochodów na Krecie dostępny jest również na Lotnisku Heraklion