Wynajem samochodów Chania, Lotnisko - porównaj oferty rent-a-car Kreta

Wynajem samochodów Chania, Lotnisko - porównaj oferty rent-a-car Kreta

Skorzystaj z wyszukiwarki ofert Cartrawler Grecja, aby wynająć tanio samochód w Chanii, na Krecie. Port Lotniczy Chania (CHQ) to jedno z dwóch międzynarodowych lotnisk na greckiej wyspie Kreta. Usytuowane w Zatoce Souda, w północno-zachodniej części wyspy, lotnisko obsługuje lotniczy ruch pasażerski skierowany do miasta Chania oraz do okolicznych ośrodków wypoczynkowych. Loty bezpośrednie z Polski do Chanii oferuje  LOT, linie low-cost Wizzair i Ryanair, jak również przewoźnicy czarterowi, w tym Enter Air i Buzz.

Wynajem samochodów Chania - rezerwuj przez internet
Dla wielu turystów na Krecie wynajem samochodu jest często najwygodniejszym sposobem zwiedzania największej z greckich wysp. Na lotnisku obecne są międzynarodowe wypożyczalnie samochodów, jak: Avis Rent a Car, Europcar Kreta, Sixt, Alamo, Budget i Thrifty, a także mniejsze, lokalne firmy rent a car, a wśród nich: Auto Union Kreta, Autocandia, Abbycar, Carwiz, Auto Candia, Olympic i Yours Car Rentals.

Wyszukiwarka ofert Cartrawler Grecja, widoczna poniżej, pozwala porównać ceny wynajmu aut w wielu wypożyczalniach oferujących wynajem samochodów na Lotnisku Chania. Aby skorzystać z jak najniższych cen usług rent-a-car Kreta, samochód do wynajęcia w sezonie letnim warto rezerwować jest z dużym wyprzedzeniem. Wynajem samochodów na Krecie dostępny jest również na Lotnisku Heraklion (HER).