Wynajem samochodów Lotnisko Chania - porównaj oferty rent-a-car Chania, Kreta

Wynajem samochodów Lotnisko Chania - porównaj oferty rent-a-car Chania, Kreta

Skorzystaj z wyszukiwarki ofert Cartrawler Grecja, aby wynająć tanio samochód w Chanii, na Krecie. Port Lotniczy Chania to jedno z dwóch międzynarodowych lotnisk na greckiej wyspie Kreta. Usytuowane w Zatoce Souda, w północno-zachodniej części wyspy, Lotnisko Chania obsługuje lotniczy ruch pasażerski skierowany do miasta Chania oraz do okolicznych ośrodków wypoczynkowych.

Wypożyczalnie samochodów Lotnisko Chania
Dla wielu turystów na Krecie wynajem samochodu jest często najwygodniejszym sposobem zwiedzania największej z greckich wysp. Wiodące międzynarodowe wypożyczalnie samochodów, a także mniejsze, lokalne firmy rent a car oferują usługi na Lotnisku Chania, w tym: Avis Rent a Car, Europcar Kreta, Sixt, Alamo, Budget Car Hire, Auto Holidays, Firefly, Autocandia, Olympic Car Rentals i Auto Union Kreta.

Wyszukiwarka ofert Cartrawler Grecja, widoczna poniżej, pozwala porównać ceny wynajmu aut w wielu wypożyczalniach oferujących wynajem samochodów na Lotnisku Chania. Aby skorzystać z jak najniższych cen usług rent-a-car Kreta, samochód do wynajęcia w sezonie letnim warto rezerwować jest z dużym wyprzedzeniem. Wynajem samochodów na Krecie dostępny jest również na Lotnisku Heraklion.