Lotnisko Palermo wynajem samochodów – porównaj oferty rent a car Sycylia

Lotnisko Palermo wynajem samochodów – porównaj oferty rent a car Sycylia

Włoska wyspa Sycylia obsługiwana jest przez 4 międzynarodowe porty lotnicze. Jednym z nich jest, Lotnisko Falcone-Borsellino - PMO, znane również, jako Lotnisko Punta Rais. Mieści się ono w odległości około 30 km na północny zachód od stolicy wyspy, Palermo. Lotnisko oferuje szeroki wybór połączeń europejskich. Bezpośrednie połączenia z Polski do Palermo wykonywane są przez przewoźnika low-cost Ryanair z Wrocławia i Krakowa, LOT z Warszawy (w sezonie letnim) oraz przewoźników czarterowych Smart Wings i Enter Air.

Skorzystaj z wyszukiwarki Cartrawler, poniżej, aby porównać aktualnie dostępne oferty z wiodących wypożyczalni samochodów na Lotnisku Palermo, w tym: Avis, Budget, Europcar, Hertz, Sixt, Enterprise Rent A Car, Centauro, Ecovia, Noleggiare, Key'N'Go, Optimorent, Maggiore, Autovia, Leasys i Sicily by Car.

Rent a car Sycylia – rezerwuj online
Jeśli interesuje Cię wynajem samochodu w innym miejscu na wyspie, na przykład w centrum Palermo, lub na innych lotniskach Sycylii, w tym Katanii, Trapani lub Comiso, po prostu zmień miejsce odbioru w polu poniżej.