Wynajem samochodów Lotnisko Palma de Mallorca - znajdź tani wynajem aut na Majorce

Wynajem samochodów Lotnisko Palma de Mallorca - znajdź tani wynajem aut na Majorce

Hiszpańska wyspa Mallorca, największa z wyspa w hiszpańskim archipelagu Balearów, znana jest w Polsce pod nazwą Majorka. Ruch lotniczy na wyspie obsługiwany jest przez Lotnisko Palma de Mallorca - PMI. Bezpośrednie połączenia z Polski na Majorkę oferowane są główie przez linie czarterowe, w tym Enter Air i Small Planet Airlines oraz przez przewoźnika low-cost Ryanair, który w sezonie letnim lata na Majorkę z Krakowa, Wrocławia i Poznania, przez cały rok zaś z Modlina.

Wypożyczalnie samochodów na Lotnisku Palma de Mallorca
Wynajem samochodów na Majorce dostępny jest w wielu wypożyczalniach aut. Wyszukiwarka ofert Cartrawler, dostępna poniżej, pomaga porównać ceny wynajmu samochodów zarówno z dużch wypożyczalni międzynarodowych jak: Avis Rent a Car, Sixt, Europcar, Thrifty, Hertz i Enterprise Rent A Car, jak i z hiszpańskich wypożyczalni Centauro, Goldcar, Rhodium, Hiper, Drivalia, Record Go, Auto Click, Auto Valls i OK Rent A Car.

Duży wybór usług rent a car na Lotnisku Palma de Mallorca sprawia, iż ceny wynajmu aut na wyspie są często bardzo konkurencyjne. Rezerwacja dokonana z wyprzedzeniem, i po porównaniu ofert wielu usługodawców, jest najlepszą gwarancją uzyskania korzystnej ceny.