Wynajem samochodów Warszawa – Hotel Marriott

Wynajem samochodów Warszawa – Hotel Marriott

Znajdź najlepsze ceny wynajmu aut w centrum Warszawy przy pomocy wyszukiwarki ofert Cartrawler, udostępnionej poniżej. Wprowadź planowane daty odbioru i zwrotu auta, aby porównać aktualnie dostępne oferty rent a car w Hotelu Marriott.

Położony w samym sercu Warszawy oraz w sąsiedztwie głównych arterii stolicy – Alej Jerozolimskich i ulicy Marszałkowskiej, Hotel Marriott oprócz zakwaterowania i przestrzeni konferencyjnych, oferuje również usługi wynajmu samochodów. Bezpośrednio na jego terenie ulokowały się biura wypożyczalni Avis, Budget i Sixt; w okolicach hotelu znaleźć można także przedstawicielstwa Hertz i Europcar. Mapa udostępniona w opisie każdej oferty dostępnej w Cartrawler wskaże dokładna lokalizację punktu odbioru.

Koszt wynajmu poprzez wyszukiwarkę jest często przystępniejszy, niż w przypadku wynajmu bezpośrednio w wypożyczalni. Wypróbuj możliwości wyszukiwarki, aby wynająć tanio samochód w Warszawie w szerokiej gamie klas, od małych aut miejskich, poprzez samochody ekonomiczne, kompaktowe, aż po pojazdy 7 i 9 osobowe.