Wynajem samochodów w Maspalomas na Gran Canaria - tani wynajem aut na Wyspach Kanaryjskich

Wynajem samochodów w Maspalomas na Gran Canaria - tani wynajem aut na Wyspach Kanaryjskich

Maspalomas jest jednym z najpopularniejszych centrów turystycznych na Gran Canaria, trzeciej, co do wielkości wyspie archipelagu Wysp Kanaryjskich.

Usytuowane na południowym wybrzeżu Gran Canaria Maspalomas przyciąga turystów doskonałą, utrzymującą się przez cały rok pogodą, świetnie rozwinięta bazą hotelarską oraz, co najważniejsze, piaszczystą wydmową plażą, uznawaną za jedną z najpiękniejszych na wyspie. W pobliżu Maspalomas znajduje się wiele atrakcji, w tym pola golfowe i aqua parki. Do sąsiadujących z Maspalomas i równie popularnych plaż Playa de Ingles i San Agustin dostać się można na piechotę. Mając do dyspozycji zaś wynajęty samochód, warto jest wybrać się z Maspalomas do nieco bardziej odległych zakątków Gran Canaria. Główna trasa drogowa wyspy, GC-1 wiedzie między innymi do Puerto Rico, na zachód od Maspalomas. Dojazd tą samą trasą z Maspalomas do Las Palmas zajmuje około 40 minut.

Wypożyczalnie samochodów Maspalomas - porównaj oferty z Cartrawler
Cartrawler, wyszukiwarka ofert i system rezerwacji online widoczny poniżej pozwoli Ci znaleźć najkorzystniejsze oferty wynajmu samochodów w Maspalomas. Wprowadź pożądane daty odbioru i zwrotu auta i porównaj aktualne oferty rent a car Maspalomas oferowane przez wypożyczalnie samochodów takie jak, miedzy innymi Europcar, Avis, Atesa, Interrent i Orlando Rent A Car.