Wynajem samochodów Montreal, Lotnisko Trudeau - rent a car Kanada

Wynajem samochodów Montreal, Lotnisko Trudeau - rent a car Kanada

Wyszukiwarka ofert Cartrawler, udostępniona na naszej stronie, pomoże Ci znaleźć najlepsze ceny wynajmu samochodów na Lotnisku Montreal-Trudeau w Kanadzie.

Łatwy w obsłudze system wyszukiwania i rezerwacji współpracuje z wieloma usługodawcami rent-a-car Kanada, pozwalając sprawnie porównać ceny poprzez zaledwie jedno wyszukiwanie. Pośród wypożyczalni partnerskich Cartrawler obecnych na Lotnisku Montreal znajdują się między innymi: Alamo, Avis Rent a Car, Budget, Dollar, Hertz, National, Thrifty i Discount Car and Truck Rental.

Lotnisko Montreal – loty do Quebecu
Międzynarodowy port lotniczy Montreal-Pierre Elliott Trudeau (YUL), znany również pod dawną nazwą 'Lotnisko Montreal-Dorval' położony jest około 20 km na zachód od centrum miasta Montreal, na wyspie o tej samej nazwie. Jest to największe lotnisko prowincji Quebec oraz trzecie pod względem liczby obsługiwanych pasażerów w skali kraju. Na dzień dzisiejszy nie istnieją loty bezpośrednie do Montrealu z Polski. Połączenia z Europy, między innymi z Frankfurtu, Brukseli, Genewy, Londynu i Rzymu znajdują się w ofercie przewoźników takich jak British Airways, Lufthansa, Air Transat lub Air Canada.