Wypożyczalnie samochodów Nicea Dworzec Kolejowy - rent-a-car Gare de Nice

Wypożyczalnie samochodów Nicea Dworzec Kolejowy - rent-a-car Gare de Nice

Znajdź najkorzystniejsze oferty wynajmu samochodów w Nicei, na południu Francji, przy pomocy wyszukiwarki Cartrawler. System wyszukiwania i rezerwacji, widoczny poniżej, pozwala na porównanie cen usług rent a car w wielu lokalizacjach na terenie Nicei, w tym na głównym dworcu kolejowym miasta.

Stacja Gare de Nice zbudowana została niegdyś poza granicami miasta, jednak rozrastająca się metropolia wchłonęła ją na tyle, iż dziś uznawana jest za przynależącą do centrum Nicei. Główny Dworzec Kolejowy Nicea oferuje połączenia do Tuluzy, Bordeaux, Avignonu, Marsylii i Paryża - ta ostatnia trasa obsługiwana jest przez szybką kolej TGV. Na trasach międzynarodowych do Nice, najpopularniejsze są połączenia z Monaco, Mediolanu, Rzymu i Moskwy.

Wypożyczalnie samochodów Nicea Dworzec Kolejowy
Podróżni przybywający do Nicei pociągiem, mogą kontynuować zwiedzanie Lazurowego Wybrzeża wynajętym samochodem. Na dworcu Gare de Nice i w jej okolicy, skorzystać można z usług wiodących wypożyczalni samochodów, w tym: Budget, Alamo, Sixt, Europcar. Wyszukiwarka Cartrawler prezentuje najkorzystniejsze oferty wynajmu aut w Nicei oraz na dokonanie w szybki i całkowicie bezpieczny sposób rezerwacji online.