Wynajem samochodów Rzym Fiumicino, Lotnisko - tani wynajem aut w Rzymie

Wynajem samochodów Rzym Fiumicino, Lotnisko - tani wynajem aut w Rzymie

Wyszukiwarka ofert rent-a-car Cartrawler Włochy, widoczna poniżej, ułatwia tani wynajem samochodów w Rzymie. Wpisz pożądane daty odbioru i zwrotu i poznaj aktualne oferty z wiodących wypożyczalni samochodów na Lotnisku Fiumicino.

Port Lotniczy im. Leonardo da Vinci Rzym-Fiumicino (FCO) jest największym lotniskiem nie tylko włoskiej stolicy, ale również w skali całego kraju. Lotnisko Rzym Fiumicino obsługiwane jest zarówno regularne linie lotnicze, jak i przez przewoźników typu low-cost. Z Polski loty bezpośrednie do Rzymu (Fiumicinio) oferowane są przez linie Alitalia oraz Wizzair.

Ceny wynajmu samochodów Lotnisko Fiumicino, Rzym
Usługi rent-a-car w Rzymie nie należą do najtańszych, w porównaniu do innych popularnych celów turystycznych na południu Europy. Porównanie oferty wielu wypożyczalni samochodów operujących na Lotnisku Fiumicino, na przykład przy wykorzystaniu wyszukiwarki Cartrawler, pozwala na szybkie znalezienie najbardziej konkurencyjnych cen i warunków wynajmu. Poza szczytem sezonu turystycznego, najtańsze samochody do wynajęcia na Lotnisku Rzym Fiumicino znaleźć już w cenach od około 40 złotych za dzień. Cartrawler przeszukuje oferty z wypożyczalni takich jak, między innymi: Europcar, Avis Rent A Car, Hertz, Firefly, Budget, Green Motion, Maggiore i Locauto Rent na Lotnisku Fiumicino w Rzymie.