Wynajem samochodu Rzym, Lotnisko Fiumicino - tani wynajem aut w Rzymie

Wynajem samochodu Rzym, Lotnisko Fiumicino - tani wynajem aut w Rzymie

Wyszukiwarka ofert rent-a-car Cartrawler Włochy, widoczna poniżej, pomoże Ci znaleźć tani wynajem aut w Rzymie. Wpisz pożądane daty odbioru i zwrotu i poznaj aktualne oferty z wiodących wypożyczalni samochodów na Lotnisku Fiumicino.

Port Lotniczy im. Leonardo da Vinci Rzym-Fiumicino (FCO) jest największym lotniskiem nie tylko włoskiej stolicy, lecz także całych Włoch. Lotnisko Rzym Fiumicino obsługiwane jest zarówno regularne linie lotnicze, jak i przez przewoźników typu low-cost. Z Polski loty bezpośrednie do Rzymu (Fiumicinio) oferowane są w sezonie letnim przez linie LOT (z Gdańska, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia) i Wizzair (z Katowic, Krakowa i Warszawy).

Lotnisko Fiumicino – tani wynajem aut Rzym
Usługi rent-a-car w Rzymie nie należą do najtańszych, w porównaniu do innych popularnych celów turystycznych na południu Europy. Sprawdź oferty różnych wypożyczalni samochodów operujących na Lotnisku Fiumicino przed dokonaniem rezerwacji. Wyszukiwarka Cartrawler współpracuje z wieloma znanymi markami rent a car, jak również z lokalnymi wypożyczalniami. Dowiedz się, co mają do zaoferowania między innymi: Alamo, Budget, Avis, Enterprise, Hertz, Europcar, Thrifty, Green Motion, Sixt, Maggiore, Optimorent, Locauto, Sicily by Car, Ecovia, Leasys, Italy Car Rental, Autovia i Noleggiare na Lotnisku Fiumicino. Zarezerwuj tani samochód do wynajęcia w Rzymie online.