Wynajem samochodów Zakynthos, Lotnisko – najlepsze oferty rent-a-car Grecja

Wynajem samochodów Zakynthos, Lotnisko – najlepsze oferty rent-a-car Grecja

Wyszukiwarka Cartrawler Grecja pozwoli Ci porównać kompleksowo oferty z wiodących wypożyczalni samochodów na Lotnisku Zakynthos.

Z portu lotniczego Zakynthos – ZTH korzystają głównie popularne ośrodki turystyczne Kalamaki, Zante i Tsilivi na wyspie Zakynthos, położonej na Morzu Jońskim, na zachód od Peloponezu. Lotnisko przyjmuje głównie połączenia w sezonie letni (w tym czarterowe). Całoroczne loty do Zakynthos dostępne są z Aten i Kefalonii. Loty z Polski na Zakynthos oferują miedzy innymi przewoźnicy czarterowi Enter Air i Small Planet Airlines.

Wypożyczalnie samochodów Zakynthos
Usługi rent-a-car Zakynthos oferowane są zarówno przez duże, międzynarodowe wypożyczalnie, jak na przykład Avis, Budget, Hertz, Sixt, Europcar, Thrifty i Green Motion, jak i przez wypożyczalnie greckie i lokalnych dostawców, w tym Abbycar, Sur-Price, Autocandia i Auto Union. Wprowadź planowane daty odbioru i zwrotu auta w polach poniżej, aby porównać aktualnie dostępne oferty wynajmu aut na Lotnisku Zakynthos. Rezerwuj z wyprzedzeniem, by zagwarantować jak najlepsze ceny.