Wynajem samochodu w Bendinat (okolice Portals  Nous) – rent-a-car Majorka

Wynajem samochodu w Bendinat (okolice Portals Nous) – rent-a-car Majorka

Bendinat jest niewielką nadmorską wioską mieszczącą się w zachodniej części Majorki, około 10 km od stolicy wyspy, Palma de Mallorca.

Pomimo usytuowania w okolicy wielu niezwykle popularnych i gwarnych ośrodków turystycznych tej części wybrzeża Majorki, jak na przykład Magaluf, Portals Nous, czy też parku wodnego Marineland Mallorca, Bendinat jest spokojną miejscowością, liczącą sobie zaledwie około 500 stałych mieszkańców. Dla wczasowiczów pragnących korzystać ze wszystkich atrakcji Majorki, a jednocześnie móc zawsze znaleźć schronienie przez falami turystów zalewającymi wyspę, Bendinat jest idealną lokalizacją. Miejscowość oferuje możliwość zakwaterowania w różnym standardzie. Sieć komunikacji miejskiej nie jest tu niestety zbyt dobrze rozwiniętą, stąd wynajem samochodu okazuje się często praktycznym rozwiązaniem dla osób tu się zatrzymujących.

Usługi rent-a-car w okolicach Bendinat oferowane są między innymi przez Alamo, Hyper Rent A Car, Europcar, Keddy i OK Rent A Car. Większy wybór wypożyczalni samochodów dostępny jest w pobliskim Magaluf. Wiekszość usług rent-a-car na Majorce skupia się jednak na lotnisku w Palma de Mallorca. Tu również liczyc można na najkorzystniejsze ceny. Porównaj oferty wynajmu samochodów na Lotnisku Palma de Mallorca