Wynajem samochodu Lotnisko Oslo-Rygge - znajdź tani wynajem aut na Lotnisku Moss-Rygge w Norwegii

Wynajem samochodu Lotnisko Oslo-Rygge - znajdź tani wynajem aut na Lotnisku Moss-Rygge w Norwegii

Aktualizacja: Od dnia 1 listopada 2016 wszystkie operacje na Lotnisku Moss-Rygge są zawieszone. Wynajem samochodów w tej lokalizacji nie jest obecnie możliwy.

Stolica Norwegii, Oslo, korzysta z kilku lotnisk międzynarodowych, usytuowanych czasami w znacznej odległości od centrum miasta. Port lotniczy Moss-Rygge (RYG) leży około 60 km na południe od Oslo, w gminie Rygge. Odległość z lotnisko do największego miasta w okolicy, Moss, wynosi około 9 km.

Loty z Polski do Oslo-Rygge (Lotnisko Moss-Rygge) oferowane są przez przewodnika low-cost Ryanair z wylotami z Gdańska, Krakowa, Łodzi, Poznania, Warszawy-Modlin i Rzeszowa.

Tani wynajem samochodu Lotnisko Moss-Rygge (Oslo)
Na Lotnisku Moss-Rygge usługi rent-a-car świadczone są orzez szereg wiodących wypożyczalni samochodów w tym Sixt, Europcar, Avis, Budget i Hertz Norwegia. Biura wypożyczalni znaleźć można w hali przylotów, w pobliżu krytego parkingu. Wyszukiwarka ofert Cartrawler, udostępniona poniżej, pozwala zaś znaleźć najniższe ceny wynajmu samochodów w Norwegii, na Lotnisku Rygge, poprzez zestawienie aktualnie dostepnych ofert wszystkich wiodących wypożyczalni w tej lokalizacji. Po wybraniu najkorzystniejszej oferty wynajmu auta w Oslo-Rygge, system Cartrawler pozwoli Ci również dokonać, w prosty i bezpieczny sposób, rezerwacji samochodu przez internet.