Wynajem samochodu Mauritius, Lotnisko SSR

Wynajem samochodu Mauritius, Lotnisko SSR

Usytuowana na Oceanie Indyjskim wyspa Mauritius to jedna z najbardziej ekskluzywnych destynacji turystycznych. Dzięki bezpośrednim połączeniom czarterowym uruchomionym przez PLL LOT w 2016 roku (wyloty z Warszawy), wyspa stała się nieco bardziej dostępna dla turystów z Polski. Port lotniczy obsługujący Mauritius nosi nazwę Sir Seewoosagur Ramgoolam (na cześć nieżyjącego już lokalnego polityka i premiera), która z praktycznych względów skracana jest często do 'SSR' (nie należy jej jednak mylić z kodem IATA lotniska – MRU).

Wypożyczalnie samochodów Mauritius
Wynajem aut a na Mauritiusie to popularne i wygodne rozwiązanie dla osób, które chciałyby poruszać się po wyspie niezależnie i zwiedzać ją na własną rękę i według kryterium własnych zainteresowań. Pomimo, iż Mauritius uchodzi za drogi, najtańsze samochody do wynajęcia dostępne są tu często już od około 950 pln za tydzień.

Skorzystaj z wyszukiwarki ofert Cartrawler, widocznej poniżej, aby porównać oferty wiodących wypożyczalni samochodów obsługujących Lotnisko Mauritius (SSR), w tym: Avis Rent A Car, Budget,  Europcar, Sixt, First Car Rental, czy Pingouin Cars.