Wynajem samochodu Mykonos Lotnisko - wypożycz tanio auto na Mykonos

Wynajem samochodu Mykonos Lotnisko - wypożycz tanio auto na Mykonos

Wyspa Mykonos to, tuż po Santorini, najpopularniejszy kierunek turystyczny w greckim archipelagu Cykladów, na Morzu Egejskim. Nazywana –grecką Ibizą- wyspa słynie nie tylko z doskonałych plaż, lecz również z bogatej oferty rozrywkowej: turyści znajdą tu wiele barów, klubów i dyskotek. Na wielbicieli kultury antycznej, na Mykonos oczekuje też sporo atrakcji historycznych, w tym liczne zabytki bizantyjskie.

Wyspa posiada duże lotnisko międzynarodowe, obsługujące wiele tras europejskich, jak również połączenia do Grecji kontynentalnej (Aten i Salonik) oraz na inne wyspy greckie.

Tani wynajem samochody Mykonos? - sprawdź oferty na lotnisku
Wypożyczenie samochodu na Lotnisku Mykonos (JMK) jest bodajże najwygodniejszym rozwiązaniem dla turystów, którzy chcą poruszać się swobodnie po wyspie.  Na lotnisku działają wiodące oraz mniejsze, lokalne wypożyczalnie aut w tym: Avis Rent A Car Mykonos, Europcar, Hertz Grecja, Sixt, Europcar, Auto Union oraz Kosmos Rent A Car. Poznaj aktualne ceny wynajmu aut na Mykonos (lotnisko), korzystając z wyszukiwarki ofert udostępnionej poniżej.


Send feedback or suggestions to the editors

Send kommentar