Wynajem samochodu Santorini (lotnisko) - porównaj oferty rent-a-car Grecja

Wynajem samochodu Santorini (lotnisko) - porównaj oferty rent-a-car Grecja

Odwiedź wyspę Santorini, perłę greckiego archipelagu Cyklady położonego na Morzu Egejskim. Dostać się na nią można drogą morską oraz lądową; ze wszystkich wysp archipelagu jedynie Santorini oraz Mykonos posiadają międzynarodowe porty lotnicze. Loty sezonowe i czarter na Santorini dostępne są z wielu lotnisk europejskich, jak również, całorocznie, z Aten. Z Polski, połączenia sezonowe na Santorini oferują w sezonie letnim linie LOT, z Krakowa, Wrocławia i Warszawy, oraz przewoźnicy low-cost Ryanair i Wizzair, z Gdańska i Krakowa.

Port lotniczy Santorini (JTR) położony jest we wschodniej części wyspy, w okolicach miejscowości Kamari. Odległość z Lotniska Santorini do stolicy wyspy wynosi około 5 km.

Wynajem samochodu Santorini (lotnisko)
Wyszukiwarka Cartrawler, udostępniona poniżej, ułatwi Ci wynajem samochodu na Lotnisku Santorini. Wprowadź daty planowanego odbioru i zwrotu auta, aby poznać aktualnie dostępne oferty rent a car z wielu wypożyczalni samochodów na wyspie, w tym: Avis Rent A Car, Budget, Europcar, Hertz, Thrifty, Auto Union, Enterprise, Goldcar, Abbycar, Drive S.a., Global i Surprice. Znajdź najlepsze ceny wynajmu aut w klasie ekonomicznej, kompaktowej, full-size, SUV lub minibus na Santorini i dokonaj rezerwacji online.