Wynajem samochodu na Lotnisku Santorini - porównaj oferty rent-a-car Grecja

Wynajem samochodu na Lotnisku Santorini - porównaj oferty rent-a-car Grecja

Odwiedź przepiękna grecką wyspę Santorini, położoną na Morzu Egejskim, w archipelagu Cyklady. Dostać się tu można drogą morską oraz lądową; ze wszystkich wysp archipelagu jedynie Santorini oraz Mykonos posiadają międzynarodowe porty lotnicze. Loty sezonowe i czarter na Santorini dostępne są z wielu lotnisk europejskich, jak również, całorocznie, z Aten.

Port lotniczy Santorini położony jest we wschodniej części wyspy, w okolicach miejscowości Kamari. Odległość z Lotniska Santorini do stolicy wyspy wynosi około 5 km.

Wypożyczalnie samochodów Santorini, Lotnisko
Dla turystów planujących poruszać się po wyspie wynajętym samochodem, Lotnisko Santorini jest idealnym miejscem na wynajęcie auta; swoje przedstawicielstwa posiadają tu wszystkie większe wypożyczalnie samochodów w Santorini. Aby kompleksowo porównać ceny wynajmu samochodów na Lotnisku Santorini, skorzystaj z wyszukiwarki Cartrawler, dostępnej poniżej, wyświetlającej aktualne oferty wielu wypożyczalni, w tym: Avis Rent A Car, Budget, Europcar, Hertz, Thrifty, Auto Union, czy Kosmos Rent A Car. Aby uzyskać najbardziej konkurencyjne ceny wynajmując samochód w Grecji (Santorini) w szczycę sezonu turystycznego, w miesiącach lipcu i sierpniu, rezerwacji dokonaj z jak największym wyprzedzeniem.