Wynajem aut Malta – porównaj oferty rent a car Malta, Lotnisko

Wynajem aut Malta – porównaj oferty rent a car Malta, Lotnisko

Zwiedzaj Maltę wynajętym samochodem i za przystępną cenę. Ceny usług rent-a-car na Malcie nie są wygórowane, w porównaniu do innych popularnych lokalizacji turystycznych na Południu Europy. Największy wybór ofert rent-a-car oraz najkorzystniejsze ceny spotykane są na głównym lotnisku wyspy.

Międzynarodowy Port Lotniczy Malta usytuowany jest miejscowości Luqa, około 8 km na południe od stolicy wyspy, Valetta. Bezpośrednie loty z Polski na Maltę znajdują się w ofercie przewoźników low-cost Ryanair (z Krakowa, Gdańska, Poznania, Modlina i Wrocławia) i Wizzair (z Warszawy-Chopin i Katowic), jak również przewoźnika narodowego LOT (z Warszawy Chopin)

Wypożyczalnie samochodów Malta, Lotnisko (MLA)
Porównaj ceny wynajmu samochodów w wiodących wypożyczalniach obsługujących Lotnisko Malta przy pomocy wyszukiwarki ofert Cartrawler, udostępnionej poniżej. Cartrawler współpracuje z wieloma renomowanymi wypożyczalniami aut na Malcie, w tym: Hertz, Thrifty, Dollar, Sixt, Avis Rent-A-Car Malta, Europcar, First Car Rental, Budget, Green Motion. Wynajem aut na Malcie możliwy jest także w mniej zznanych i lokalnych agencjach rent-a-car: Active Car Rentals, Aquarius Rent a Car, Wheego, Drifter Auto Rentals, czy też włoskiej Sicily by Car.