Wynajem samochodów – promocja! Skorzystaj ze zniżek w wynajmie aut

Wynajem samochodów – promocja! Skorzystaj ze zniżek w wynajmie aut

Wynajem samochodu na czas wakacji letnich, świąt Wielkanocnych, Bożego Narodzenia lub długich weekendów oznacza zazwyczaj większy wydatek, niż w innym okresie roku. Zminimalizować go można rezerwując z dużym wyprzedzeniem, lub też, korzystając z kampanii promocyjnych oferowanych przez wypożyczalnie i systemy rezerwacji online.

Promocja rent-a-car w toku - zarezerwuj samochód przed 30 kwietnia 2017 i zaoszczędź do 20%
Trwająca obecnie kampania promocyjna Cartrawler pozwoli Ci skorzystać ze zniżek do 20% na wynajem samochodów z odbiorem do 16 lipca 2017. Wynajmij auto taniej rezerwując w wyszukiwarce Cartrawler, udostępnionej poniżej, w okersie do 30 kwietnia włącznie

Tani samochodów na wakacje – rezerwuj z wyprzedzeniem
Rezerwacja dokonana z wyprzedzeniem jest szczególnie ważna w przypadku wynajmu w popularnych destynacjach turystycznych jak na przykład Hiszpania Francja, Portugalia, Chorwacja, Szwajcaria, czy Włochy. Porównaj oferty Avis, , Europcar, Hertz, Sixt, oraz innych wypożyczalni działających w danej lokalizacji. Pośród wszystkich dostępnych ofert oddzielnie oznaczone będą te objęte promocją. Poza okresowych promocji , w systemie Cartrawler dostępne są często bonusy w postaci bezpłatnej nawigacji satelitarnej lub drugiego kierowcy bez dodatkowej opłaty.