Wynajem samochodu Puerto de la Cruz – wypożyczalnie samochodów Teneryfa

Wynajem samochodu Puerto de la Cruz – wypożyczalnie samochodów Teneryfa

Znajdź najlepsze ceny wynajmu samochodów w Puerto de la Cruz, popularnym ośrodku turystycznym północnego wybrzeża Teneryfy, na Wyspach Kanaryjskich.

Puerto de la Cruz, w czasach współczesnych jeden z najznakomitszych kurortów na wyspie został pionierem turystyki na Teneryfie jeszcze w XVIII wieku. Niewielka wówczas wioska rybacka, dzięki doskonałemu klimatowi i malowniczemu położeniu w dolinie Orotavy przyciągała znane osobistości, podróżników, botaników i artystów poszukujących inspiracji. W Puerto de la Cruz właśnie powstało pierwsze na Wyspach Kanaryjskich sanatorium oraz pierwsze duże hotele.  Obecnie Puerto de la Cruz ma do zaoferowania doskonale rozwiniętą infrastrukturę hotelową oraz piękne, czyste plaże (Playa Jardin, Playa Martianez). Kilka wartych odwiedzenia miejsc na Teneryfie, w tym miasteczka Los Realejos i La Orotava znajdują się w niewielkiej odległości od Puerto de la Cruz.

Wypożyczalnie samochodów Puerto de la Cruz
Usługi rent-a-car w Puerto de la Cruz świadczą zarówno znane wypożyczalnie jak Avis, Europcar, Keddy by Europcar i Enterprise, jak i miejscowe, hiszpańskie wypożyczalnie Orlando Rent A Car, czy Canarias.com. Wprowadź pożądane daty odbioru i zwrotu w wyszukiwarce poniżej i sprawdź aktualnie dostępne oferty rent-a-car w Puerto de la Cruz, Teneryfa.