Wynajem samochodu Sztokholm Skavsta - auto wynajem Szwecja

Wynajem samochodu Sztokholm Skavsta - auto wynajem Szwecja

Znajdź tani wynajem aut z Avis, Europcar, Hertz, Budget, Thrifty i Sixt Rent A Car na Lotnisku Skavsta (Sztokholm).

System wyszukiwania ofert i rezerwacji wynajmu samochodów Cartrawler, udostępniony poniżej, pozwala szybko i kompleksowo porównać ceny w wielu wypożyczalniach aut na Lotnisko Sztokholm Skavsta. Wprowadź planowane daty odbioru i zwrotu auta w stosowne pola poniżej i sprawdź, jakie koszty wiążą się z wynajmem auta w klasie mini, ekonomicznej, kompaktowej lub premium w Szwecji. Dzięki szczegółowemu opisowi każdej oferty będziesz miał również okazję porównać warunki wynajmu, w tym zasady uzupełniania paliwa, wymagania dotyczące wieku kierowcy w Szwecji, wysokość udziału własnego, etc.

Skavsta - tanie loty do Sztokholmu
Czwarte pod względem liczby obsługiwanych pasażerów lotnisko Szwecji mieści się około 100 km na południowy zachód od Sztokholmu, w pobliżu miejscowości Nyköping i określane jest wymiennie nazwami Lotnisko Nyköping lub Lotnisko Sztokholm Skavsta (Stockholm Skavsta flygplats - NYO).

Podróżnym z Polski Lotnisko Skavsta jest szczególnie dobrze znane dzięki szerokiemu wyborowi połączeń typu low-cost oferowanych przez linie Ryanair i Wizzair, z między innymi Modlina, Krakowa, Szczecina, Gdańska, Warszawy i Katowic.