Wypożycz samochód na Lotnisku Los Angeles – LAX

Wypożycz samochód na Lotnisku Los Angeles – LAX

Wyszukiwarka ofert rent a car Cartrawler, widoczna poniżej, pozwoli Ci porównać ceny w wielu wypożyczalniach samochodów obsługujących Lotnisko Los Angeles oraz dokonać rezerwacji przez internet.

Obsługujący ponad 70 milionów pasażerów rocznie międzynarodowy port lotniczy Los Angeles, często określany krótko jako LAX, jest drugim największym lotniskiem Stanów Zjednoczonych. Bezpośrednie loty z Polski do Los Angeles / LAX znajdą się w ofercie PLL LOT (od wiosny 2017).

Wynajem aut Los Angeles, Kalifornia
Usługi rent-a-car na Lotnisku w Los Angeles oferowane są przez niemal 20 różnych wypożyczalni, od dużych międzynarodowych marek poczynając, kończąc zaś na mniej znanych, lokalnych firmach. Wprowadź pożądane daty odbioru i zwrotu samochodu w formularzu poniżej i poznaj aktualnie dostępne oferty z wypożyczalni aut LAX, między innymi: Alamo, Budget, Avis, Hertz US, Enterprise Rent A Car, Dollar, Thirfty, National, Sixt, Payless i Fox Rent. Wynajem małego samochodu (klasa ekonomiczna) na lotnisku w Los Angeles, możliwy jest już zazwyczaj od około 650 pln  za tydzień.