Wypożyczalnia samochodów Lotnisko Malmö, Szwecja

Wypożyczalnia samochodów Lotnisko Malmö, Szwecja

Piąty co do wielkości port lotniczy w Szwecji, Lotnisko Malmö (MMX), usytuowany jest około 30 km na południowy wschód od centrum miasta. Stolica Danii, Kopenhaga oddalona jest od Lotniska Malmö o zaledwie około 60 km.

Lotnisko Malmö, znane również jako Lotnisko Malmo Sturup obsługuje połączenia przewoźników Wizzair, Norwegian, Scandinavian Airlines, Malmö Aviation, AIS Airlines i Adria Airways. Tanie loty z Polski loty do Malmö oferowane są przez Wizzair, z Gdańska, Katowic, Poznania i Warszawy-Chopin.

Lotnisko Malmö – znajdź wypożyczalnie
Usługi wynajmu samochodów w Szwecji, podobnie jak w całej Skandynawii, nie zaliczają się do najtańszych. Internetowe wyszukiwarki ofert rent-a-car pozwalają jednak w prosty i niezajmujący wiele czasu sposób porównać ceny w wielu wypożyczalniach, tak, aby znaleźć najkorzystniejszą opcję.  Cartrawler współpracuje między innymi z następującymi wypożyczalniami samochodów na Lotnisku Malmo Sturup: Avis, Budget, Europcar, Hertz, Sixt i Mabi. Wybierz datę odbioru i zwrotu w stosownych polach poniżej i znajdź najlepszą ofertę wynajmu aut na Lotnisku Malmö. Wciśnij przycisk "Wybierz" aby przejść do procesu rezerwacji online.