Wypożyczalnie samochodów Bergen, Lotnisko – wynajem aut Norwegia

Wypożyczalnie samochodów Bergen, Lotnisko – wynajem aut Norwegia

Zaoszczędź wynajmując samochód na Lotnisku Bergen w Norwegii dzięki wyszukiwarce ofert rent-a-car Cartrawler. Przy jej pomocy, porównasz ceny w wielu wypożyczalniach samochodów działających w interesującej Cię lokalizacji.

Port lotniczy Bergen (znany także jako Bergen-Flesland) – BGO jest drugim co do wielkości lotniskiem Norwegii. Usytuowany jest on około 16 km na południowy zachód od centrum miasta Bergen, w regionie Hordaland. Dzięki pozycji geograficznej, Lotnisko Bergen jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania norweskiej Krainy Fiordów, łącząc również kontynent z platformami wierniczymi na Morzu Północnym.

Loty z Polski do Bergen oferowane są przez linie lotnicze low-cost Wizzair i Norwegian.

Lotnisko Bergen – wypożyczalnie aut
Wynajem aut w Bergen, z odbiorem bezpośrednio na lotnisku, oferowany jest przez wiele znanych marek segmentu rent-a-car, miedzy innymi: Alamo, Avis, Budget, Hertz, Sixt i Europcar. System Cartrawler, poniżej, pozwoli Ci porównać oferty pochodzące z wielu wypożyczalni oraz dokonać rezerwacji online. Jeśli interesuje Cie odbiór samochodu w centrum Bergen, zaznacz tę opcję w polu 'Miejsce odbioru'.