Wypożyczalnie samochodów Edynburg, Lotnisko - tani wynajem aut Szkocja

Wypożyczalnie samochodów Edynburg, Lotnisko - tani wynajem aut Szkocja

Znajdź najlepsze ceny wynajmu samochodów na Lotnisku Edynburg w Szkocji (Edinburgh Airport - EDI) przy pomocy internetowej wyszukiwarki ofert Cartrawler, widocznej poniżej. Pozwoli Ci ona porównać ceny w wielu wypożyczalniach samochodów obsługujących lotnisko oraz dokonać rezerwacji online.

Wypożyczalnie samochodów na Lotnisku Edynburg
Cartrawler współpracuje z między innymi: Enterprise Rent A Car, Hertz, Alamo, Interrent, Easirent, Flizzr, Arnold Clark Car and Van Rental, Alamo, Budget, Thrifty i Sixt Rent A Car posiadającymi punkty wynajmu, lub dostarczającymi samochody na wynajem na lotnisko w Edynburgu. Przedstawicielstwa większości wypożyczalni aut działających na lotnisku mieszczą się w specjalnie do tego przeznaczonym centrum rent-a-car, usytuowanym w bezpośredniej bliskości hali przylotów. Wypożyczalnie, których biura ulokowane są poza terenem lotniska, zapewniają darmowy przejazd autobusowy z terminalu do punktu wynajmu. Rezerwując samochód do wynajęcia w Szkocji z wyprzedzeniem pozwala uzyskać najkorzystniejsze ceny wynajmu, często już od około PLN 350 za tydzień.

Tanie loty do Edynburga
Połączenia bezpośrednie do Edynburga z Polski oferowane są przez linie lotnicze typu low-cost, w tym Easyjet (z Krakowa) oraz Ryanair (z Gdańska, Katowic, Poznania, Szczecina, Warszawy-Modlin i Krakowa).