Wypożyczalnie samochodów Katania, Lotnisko Fontanarossa - wynajem aut Sycylia

Wypożyczalnie samochodów Katania, Lotnisko Fontanarossa - wynajem aut Sycylia

Port lotniczy Katania Fontanarossa - CTA jest głównym lotniskiem włoskiej wyspy Sycylia. Mieści się on w centralnej części wschodniego wybrzeża wyspy, w odległości około 5 km od centrum Katanii. Katania (po włosku Catania) jest, po stolicy, Palermo, drugim co do wielkości miastem Sycylii.

Połączenia bezpośrednie z Polski na Sycylie (Catania Fontanarossa) znajdują się w ofercie przewoźników low-cost Wizzair i Ryanair z Krakowa, Katowic i Warszawy, jak również w formie czarteru LOT z Warszawy Chopin. Czartery z Warszawy na Sycylię (Katania) oferuje również linia Smartwings.

Wypożyczalnie samochodów Katania (lotnisko)
Wynajem samochodu to doskonały sposób na zwiedzanie Sycylii. Wyszukiwarka ofert rent-a-car Cartrawler, udostępniona poniżej pozwala porównać ceny we wszystkich większych wypożyczalniach aut oferujących swoje usługi na Lotnisku Katania Fontanarossa, w tym: Avis, Budget, Hertz, Sixt, Europcar, Alamo, Maggiore, Six, Enterprise Rent A Car, Sicily by Car, Optimorent, Keyandgo, Noleggiare, Autovia, MACK, Leasys i Ecovia. Znajdź najlepszą ofertę wynajmu auta na Sycylii i zarezerwuj już dziś! Jeśli interesuje Cię wynajem samochodu w innym punkcie na Sycylii, wprowadź nową lokalizacje w polu ‘miejsce odbioru’, lub wybierz jedna z listy lokalizacji sugerowanych przez wyszukiwarkę.