Wypożyczalnie samochodów Lotnisko Katania Fontanarossa - wynajem aut Sycylia

Wypożyczalnie samochodów Lotnisko Katania Fontanarossa - wynajem aut Sycylia

Port lotniczy Katania Fontanarossa - CTA jest głównym lotniskiem włoskiej wyspy Sycylia. Mieści się on w centralnej części wschodniego wybrzeża wyspy, w odległości około 5 km od centrum Katanii. Katania (po włosku Catania) jest, po stolicy, Palermo, drugim co do wielkości miastem Sycylii.

Połączenia bezpośrednie na Sycylię (Katania Fontanarossa) z Polski oferowane są przez przewoźnika low-cost Wizzair z Warszawy-Chopin i Katowic oraz przez linie czarterowe Travel Service Polska, również z Warszawy-Chopin.

Wypożyczalnie samochodów Katania (lonisko)
Wynajem samochodu to doskonały sposób na zwiedzanie Sycylii. Wyszukiwarka ofert rent-a-car Cartrawler, udostępniona poniżej pozwala porównać ceny we wszystkich większych wypożyczalniach aut oferujących swoje usługi na Lotnisku Katania Fontanarossa, w tym: Avis, Budget, Hertz, Sixt, Europcar, Alamo, Goldcar, Maggiore, Six, Enterprise Rent A Car, Sicily by Car, Optimorent, Noleggiare, Joyrent i Ecovia. Znajdź najlepszą ofertę wynajmu auta na Sycylii i zarezerwuj już dziś! Jeśli interesuje Cię wynajem samochodu w innym punkcie na Sycylii, wprowadź nową lokalizacje w polu ‘miejsce odbioru’, lub wybierz jedna z listy lokalizacji sugerowanych przez wyszukiwarkę.