Wypożyczalnie samochodów Lotnisko Szczecin-Goleniów - tani wynajem aut w Szczecinie

Wypożyczalnie samochodów Lotnisko Szczecin-Goleniów - tani wynajem aut w Szczecinie

Znajdź tanie samochody do wynajęcia na Lotnisku Szczecin-Goleniów.

Wynajem samochodu na lotnisku w Szczecinie to dobre rozwiązanie dla osób podróżujących po województwie Zachodniopomorskim. Lotnisko Szczecin-Goleniów leży blisko drogi krajowej nr 6 wiodącej do Gdańska. Niezwykle łatwo jest też dostać się ze Szczecina do Berlina: 172 kilometrowy odcinek trasy do stolicy Niemiec można pokonać w mniej niż dwie godziny, mając do dyspozycji wynajęty samochód.

Porównaj oferty rent-a-car Lotnisko Szczecin
Wyszukiwarka ofert Cartrawler widoczna poniżej porównuje ceny wynajmu samochodów w wielu wypożyczalniach obsługujących Lotnisko Szczecin, w tym Hertz, Europcar, Avis Rent-A-Car i Sixt Polska, National, Express Rent A Car i Rentis.

Cartrawler przedstawia oferty zarówno firm, które posiadają punkty odbioru na samym lotnisku, jak i wypożyczalni podstawiających auta na lotnisko, ku wygodzie klienta (tzw. opcja „meet and greet”).

Najpopularniejsze międzynarodowe kierunki lotnicze do i z Lotniska Szczecin-Goleniów oferowane są przez przewoźników low-cost, w tym Ryanair i Wizzair. Trasy krajowe do Szczecina realizowane są przez linie LOT są z Warszawy-Okęcie.