Wypożyczalnie samochodów Lotnisko Szczecin Goleniów - tani wynajem aut Szczecin

Wypożyczalnie samochodów Lotnisko Szczecin Goleniów - tani wynajem aut Szczecin

Wynajem samochodu na lotnisku w Szczecinie to dobre rozwiązanie dla osób podróżujących po województwie Zachodniopomorskim. Lotnisko Szczecin-Goleniów leży blisko drogi krajowej nr 6 wiodącej do Gdańska. Łatwo jest też dostać się ze Szczecina do Berlina: 172 kilometrowy odcinek trasy do stolicy Niemiec można pokonać samochodem w mniej, niż dwie godziny.

Najpopularniejsze międzynarodowe kierunki lotnicze na Lotnisku Szczecin-Goleniów oferowane są przez przewoźników low-cost, w tym Ryanair i Wizzair, a take przez przewoźników czarterowych, w tym Enter Air. Trasy krajowe do Szczecina realizowane są przez linie LOT są z Warszawy i Rzeszowa oraz Ryanair, z Krakowa i Modlina.

Wypożyczalnie samochodów Lotnisko Szczecin
Wyszukiwarka ofert Cartrawler, widoczna poniżej, pozwala porównać ceny wynajmu samochodów w wielu wypożyczalniach obsługujących Lotnisko Szczecin, w tym Hertz, Europcar, Avis Rent-A-Car i Sixt Polska, National, Express Rent A Car, Rentis, Panek, Kaizenrent, Flex to Go i Surprice.

Cartrawler przedstawia oferty zarówno firm, które posiadają punkty odbioru na samym lotnisku, jak i wypożyczalni podstawiających auta na lotnisko, ku wygodzie klienta.