Wypożyczalnie samochodów Lyon, Lotnisko - porównaj oferty wynajmu aut we Francji

Wypożyczalnie samochodów Lyon, Lotnisko - porównaj oferty wynajmu aut we Francji

Port lotniczy Lyon-Saint-Exupéry (LYS) usytuowany jest we francuskim regionie Rodan-Alpy, około 25 km  (odległość drogowa) na południowy-wschód od centrum Lyonu. Dzięki doskonale rozwiniętej sieci transportu publicznego, niezwykle łatwo jest dostać się z lotniska do Lyonu, a także innych francuskich miast. Szybka kolej TGV zapewnia bezpośrednie połączenie z terminali Lotniska Lyon do Paryża i Marsylii. Dostępna jest też linia kolejowa (nie TGV) do Grenoble. Podróżni lądujących na Lotnisku Lyon mają do swojej dyspozycji również szeroki wybór usług rent-a-car.

Wypożyczalnie samochodów Lotnisko Lyon
Wyszukiwarka ofert wynajmu aut Cartrawler, udostępniona poniżej, pozwala porównać ceny w wielu wypożyczalniach samochodów obsługujących Lotnisko Lyon (LYS), tych działających bezpośrednio w terminalu, jak i zapewniających dojazd do swoich biur autobusem wahadłowym. Znajdź tani wynajem samochodów z Avis Rent A Car, Europcar, Hertz, Sixt, Alamo, National, Dollar, Budget, Thrifty, Interrent i Keddy.

Tanie loty do Lyonu
Połączenia bezpośrednie z Polski do Lyonu znajdują się w ofercie przewoźników low-cost Easyjet z Krakowa i Wizzair z Warszawy Chopin.