Wypożyczalnie samochodów Mellieha – wynajem aut Malta

Wypożyczalnie samochodów Mellieha – wynajem aut Malta

Wyszukiwarka ofert rent-a-car Mellieha, udostępniona poniżej, pozwala porównać ceny wynajmu samochodów w Mellieha na Malcie.

Archipelag Wyspa Maltańskich na Morzy Śródziemnym cieszy się rosnącym powodzeniem wśród polskich turystów, czemu sprzyja rozszerzenie oferty bezpośrednich połączeń lotniczych z Polski. Rejon Mellieha, obejmujący północno-zachodnią część wyspy Malta jest jednym z najpopularniejszych zakątków Malty, przyciągając turystów bogatą ofertą hotelową oraz przepięknymi plażami. Mellieha jest także doskonałą bazą wypadową na sąsiednie wyspy archipelagu: Gozo i Comino.

Porównaj oferty rent-a-car Mellieha
Usługi rent-a-car na terenie Mellieha oferowane są zarówno przez powszechnie znane sieciowe wypożyczalnie – Europcar, Avis Rent A Car, Budget, Sixt, Alamo -  jak i przez miejscowe agencje, w tym Billy’s Car Hire, Aquarius Rent A Car, lub Drifter. Zdefiniuj miejsce odbioru i zwrotu auta w Mellieha (wybierając jedną z dostępnych lokalizacji) w wyszukiwarce poniżej, aby porównać aktualne ceny we szerokiej gamie klas wynajmu, od najmniejszych aut miejskich, poprzez auta w klasie ekonomicznej i kompaktowej, aż po duże samochody: kombi, minivany i minibusy.