Wypożyczalnie samochodów Minorka, Lotnisko Mahon - wynajem samochodów Minorka

Wypożyczalnie samochodów Minorka, Lotnisko Mahon - wynajem samochodów Minorka

Wyszukiwarka ofert rent-a-car Cartrawler Hiszpania, dostępna pomoże Ci znaleźć tani wynajem samochodów na Lotnisku Minorka, w Mahon.

Minorka jest drugą pod względem wielkości wyspą w hiszpańskim archipelagu Balearów. Od znacznie popularniejszych wysp - Majorka i Ibiza - odróżnia ją o wiele spokojniejszy charakter oraz przyroda nieskalana jeszcze masową turystyką. Znaczna część wyspy objęta jest ochroną, jako rezerwat biosfery, zaś limit miejsc noclegowych konsekwentnie utrzymywany jest na o wiele niższym niż w przypadku sąsiednich wysp poziomie, dzięki czemu Minorka to idealne wręcz miejsce na prawdziwie relaksujący odpoczynek na łonie natury, w bajkowej scenerii Morza Śródziemnego. Minorka posiada lotnisko międzynarodowe niewielkich rozmiarów, obsługujące głównie połączenia sezonowe, w tym czartery z Polski. Lotnisko mieści się w południowo-zachodniej części wyspy, w okolicach stolicy, Mahón.

Wypożyczalnie samochodów Minorka, Lotnisko
Wyszukiwarka Cartrawler współpracuje z wieloma wypożyczalniami aut na Minorce, w tym: Alamo, Avis, Enterprise Rent A Car, Sixt, Europcar, Thrifty, Hertz, Goldcar, Autos Valls, Hiper Rent A Car, OK Rent A Car, Autos Menorca. Zdefiniuj daty odbioru i zwrotu i zarezerwuj już dzisiaj samochodów do wynajęcia w Mahon, na Minorce.