Wypożycz samochód na Lotnisku Rijeka – tani wynajem aut Chorwacja

Wypożycz samochód na Lotnisku Rijeka – tani wynajem aut Chorwacja

Chorwacja cieszy się rosnącą popularnością wśród turystów z całego świata, również, jako cel wycieczek samochodowych. Jeśli przybywasz na Bałkany samolotem, wynajem auta bezpośrednio na lotnisku jest najwygodniejszym rozwiązaniem. Udostępniona poniżej wyszukiwarka ofert rent a car Cartrawler pozwoli Ci znaleźc tani wynajem samochodów na Lotnisku Rijeka.

Trzecie największe miasto Chorwacji, Rijeka, położone jest w Zatoce Kvarner w północnej części Chorwacji. Obsługuje je międzynarodowy port lotniczy usytuowany na wyspie Krk. Odległośc pomiędzy Lotniskiem Rijeka a centrum miasta wynosi około 25 km. Bezpośrednie połączenia z Polski do Rijeka dostępne są jedynie w formie czarterów Small Planet Airline.

Wynajem samochodów Rijeka, Lotnisko – wiele wypożyczalni, przystępne ceny
Usługi wynajmu aut na Lotnisku Rijeka oferowane są przez wiele wypożyczalni międzynarodowych, w tym Sixt Chorwacja, Hertz, Dollar, Thrifty, Alamo, jak również przez miejscowe firmy rent a car, w tym Ridecar, Oryx Rent A Car, Last Minute Rent A Car i Fleet Rent A Car. Zmień miejsce odbioru, jeśli interesuje Cię wynajem samochodu w innych miejscach w Chorwacji, na przykład na lotniskach w Zadar, Split, Dubrowniku lub Zagrzebiu.